سه‌شنبه 3 دی‌ماه سال 1387

قسمت دهم       چه خواسته هایی داری؟ (1)

دومین قدم، برای این که قانون جذب برایت کارایی داشته باشد این است که ببینی چه می خواهی؟با برداشتن این قدم،راهت را مشخص می کنی و تمام انرژیت را صرف خواسته هایت خواهی کرد.افراد را می توان به دو دسته تقسیم کرد: 1- آنهایی که می دانند چه می خواهند. 2- آنهایی که نمی دانند چه می خواهند.

آنهایی که می دانند چه می خواهند،معمولا" بخشی از راه را طی کرده اند.این دسته از افراد فقط باید برای تقویت اهدافشان و رسیدن به آنها،لیستی از خواسته هایشان تهیه کنند و آن اهداف را محور کارهای روزانه خود قرار دهند و با تقویت انرژی مثبت خود،در راستای آن اهداف برنامه ریزی و حرکت کنند.

اگر شما جزو این گروه هستید،همین حالا با صرف وقت لازم و دقت،لیستی از خواسته هایتان تهیه کنید.

گروه دوم کسانی هستند که تا حالا فکر نکرده اند از زندگی چه می خواهند وتنها می دانند چه نمی خواهند.این گروه با اندیشه و صرف انرژی،آن چیزهایی را که نمی خواهند به سوی خود می کشند.کسانی که دراین گروه قرار می گیرند،باید ابتدا لیستی از چیزهایی که نمی خواهند تهیه کنند. به فرم زیر توجه کنید.

الف:چیزهایی که نمی خواهم                     ب:چیزهایی که می خواهم

  به قدرکافی پول ندارم .

اجاره ام را به سختی می پردازم.

نمی توانم آنچه می خواهم بخرم.

روابطم با دیگران خوب نیست.

زود بیمار می شوم.

توجه به چیزهایی که نمی خواهی به تو کمک می کند تا چیزهایی را که می خواهی بهتر بشناسی و بیشر وقتت را صرف آنها کنی.هرگاه تضاد را در زندگیت ببینی،به طور طبیعی و خود کار به وضوح دست پیدا می کنی. فرض کنید دوستی به منزل شما آمده و درحالی که با شما صحبت می کند کانال تلویزیون را هم عوض می کند و روی برنامه ای می گذارد که شما اصلا" دوست ندارید آن را ببینید.شما چند دقیقه تحمل می کنید و در نهایت خودتان کانال را تغییر می دهید تا برنامه مورد علاقه تان را ببینید.شما با این کار ، از چیزی که نمی خواستید به سمت چیزی که می خواستید تغییر جهت دادید.اول متوجه شدید که کدام کانال تلویزیونی را دوست ندارید.سپس دست بکار شدید و کانال مورد علاقه خود را پیدا کردید.شناسایی چیزهایی که می خواهید،از طریق چیزهایی که نمی خواهید هم همین حکم را دارد.

گاهی،افراد بر سر چیزهایی که می خواهند یا نمی خواهند نمی توانند با خود کنار بیایند. در اینجا چند عنوان کلی ذکر می شود که به شما کمک می کند تا بتوانید زودتر خواسته هایتان رابشناسید.

سعی کنید اول در این زمینه ها به وضوح برسید:

شغل و حرفه- پول- نوع زندگی- روابط دوستی- ارتباط زناشویی- تعلیم وتربیت و….

مطالب فوق به شما کمک می کند تا راحت تر خواسته ات را شناسایی و تعیین کنی، ارتعاشات را بالا ببری و بپذیری که آنچه می خواهی به زندگیت راه می یابد ودر مناسباتت کارایی دارد.

درمراحل بعدخواهید آموخت که چگونه ارتعاشات خود را بالاببرید و برای خواسته هایتان امواج مثبت بفرستید.

طبیب عشق مسیحا دم است و مشفق لیک          چو درد در تو نبیند،چه را دوا بکند

By Glseek.com
blogsky:/linkbody>